HOME
HOME »
STRUČNÝ NÁVOD

1. VYHLEDÁNÍ SPOJOVACÍHO MATERIÁLU DLE ČÍSLA NORMY

V řádku s názvem "NORMA (ČÍSLO)" klikněte do rámečku a vepište hledané ČÍSLO normy (nebo jeho část) a klikněte na obrázek "LUPA" (nebo stiskněte na své klávesnici ENTER). Pokud zadáte pouze krátkou část čísla, je možné, že vás server vyzve textem "Příliš velký počet vyhledaných výrazů! Prosím upřesněte zadání" k doplnění dalšího čísla. V tomto případě doplňte další číslo a postup opakujte.

 

2. VOLBA NORMY (AUTOMATICKY, pouze DIN, pouze ČSN, pouze ISO, pouze EN)

V řádku s názvem "NORMA (ČÍSLO)" je prvotně nastaveno automatické hledání vámi zvolené číselné kombinace ve VŠECH normách (DIN, ČSN, ISO nebo EN). Pro vyhledání konkrétní číselné kombinace u konkrétní normy lze parametr "DIN, ČSN, ISO nebo EN" změnit kliknutím na "pouze DIN, pouze ČSN, pouze ISO nebo pouze EN".

 

3. VYHLEDÁNÍ SPOJOVACÍHO MATERIÁLU DLE JEHO NÁZVU

V řádku s názvem "NÁZEV (TEXT)" klikněte do rámečku a vepište hledaný TEXT (nebo jeho část) a klikněte na obrázek "LUPA" (nebo stiskněte na své klávesnici ENTER).

 

4. ZPŮSOB ZOBRAZOVÁNÍ VÝSLEDKŮ

Po vyhledání spojovacího materiálu vám server zobrazí výsledky automaticky takto:

- při nalezení 1-10 položek vám server zobrazí plné NÁHLEDY včetně OBRÁZKU a položky PEVNOST.

- při nalezení více než 10 položek vám server zobrazí přehlednou TABULKU ve které je možné řadit si výsledky hledání dle jakéhokoliv parametru pomocí kliknutí na název sloupce, nebo šipek nahoru/dolu. Plný NÁHLED na spojovací materiál včetně OBRÁZKU a položky PEVNOST získáte po kliknutí na název spojovacího materiálu.

 

5. PŘEPÍNÁNÍ ZPŮSOBU ZOBRAZENÍ VÝSLEDKŮ HLEDÁNÍ (NÁHLEDY/TABULKA)

V každém zobrazení výsledků hledání (NÁHLEDY nebo TABULKA) je možné jednoduše změnit způsob zobrazení kliknutím na obrázek či text v pravé horní části stránky ("ZOBRAZIT JAKO NÁHLEDY" nebo "ZOBRAZIT JAKO TABULKU").

 

6. NEFUNKČNOST, CHYBY, DOPLNĚNÍ CHYBĚJÍCÍCH POLOŽEK

Server byl naprogramován v průběhu roku 2008 a byl podroben několikanásobné kontrole, v tomto období aktuálních, vložených dat i funkčnosti jejich zobrazování na nejrozšířenějších typech internetových prohlížečů. Pokud se vám stránky nezobrazují správně, nebo pokud naleznete chybu, kontaktujte nás prosím prostřednictvím údajů v sekci KONTAKTY. Děkujeme velice.

 

 

 

Provozovatel: ŠROUB A MATKA.CZ | © Copyright NetDesign, s.r.o.